ÚVOD

Radi by sme Vám ponúkli veľkorysé priestory pre organizovanie rôznych udalostí v širšom centre mesta s jednoduchým parkovaním.
Naše priestory sú vhodné pre firemné eventy, rodinné oslavy, svadby od komornejších, v súkromnom salóniku, až po 100 osôb v priestoroch reštaurácie pripravené na kľúč podľa želania.

Uvedomujeme si, že každá udalosť je jedinečná a preto ku každej žiadosti pristupujeme individuálne. Radi Vás privítame v našich priestoroch pri kávičke a náš skúsený manažér zodpovedá Vaše otázky a pokúsi sa priblížiť Vašej predstave o dokonalej oslave.

 

PRIESTORY A KAPACITA


Kupola: 100 osôb
Je multifunkčný priestor, ktorý zaujme svojim okrúhlym tvarom a okenným skeletom. Kupola sa dá po celom obvode otvoriť a vytvoriť tak krytú terasu s východom na balkónovú /exteriérovú / časť. V kupole je samostatný barový pult so zázemím.


Reštaurácia: 100 osôb
Je reprezentatívny priestor s moderným a dominantným barovým pultom. V tomto priestore je dostatok miesta pre živú kapelu ale aj variabilné rozmiestenie stolov. Zabávať sa tu môže až 100 osôb. Priestor je klimatizovaný a dobre ozvučený.

 


NAŠE SKÚSENOSTI

Náš tím pozostáva z profesionálov, ktorý vo svojom obore pracujú desiatky rokov.

V kuchyni je zohratý tím, ktorý nenechá nič na náhodu a vyčarí Vám špičkové menu, ktoré ulahodí vášmu oku i chuti.

Servis zabezpečia kvalifikovaní a usmiaty čašníci aby ste sa naozaj cítili, že ste naši hostia.

Event manažér bude s vami od úvodnej konzultácie až po samotnú akciu. Má bohaté skúsenosti z organizovaním eventov a ochotne Vás prevedie prípravami.

 

VÝHODY


• Parkovanie – súkromné parkovisko v tesnej blízkosti reštaurácie
• Variabilné a reprezentatívne priestory
• Bohaté skúsenosti s organizovaním eventov
• Diskrétnosť

 

EXTRA

V rámci našich dlhoročných skúseností sme nazbierali drahocenné kontakty na profesionálov z rôznych odvetví a v prípade záujmu Vám zabezpečíme aktivity rôzneho druhu.

Hry: šípky, stolný futbal, poker, …
Interaktívne: škola čapovania, škola miešaných drinkov, degustácie
Zábava: kúzelník, saxofón, foto kútik

 

Neváhajte nás kontaktovať: